Služby pro emitenty

Služby jsou především určeny pro akciové společnosti, jejich vlastníky, právní kanceláře a poradce. 

Zákonná inzerce

Emitenti mohou využít tyto stránky k uveřejňování pozvánky na valnou hromadu jako alternativního způsobu k zasílání pozvánky na adresu akcionářů za předpokladu jeho uvedení ve stanovách společnosti. Stejným způsobem mohou uveřejňovat i další informace dané zákonem a stanovami společnostmi (zákonnou inzerci).

Oznámení je uveřejňována v rubrice Zákonná inzerce, kde si můžete prohlédnout reference.

Ceník zákonné inzerce: 3 500 Kč (bez DPH)
Objednávka: objednavka@in-server.cz
Tel: +420 608 173 327

Aplikace pro vedení seznamu akcionářů IN-SEZNAM.CZ

Aplikace pro vedení seznamu akcionářů IN-SEZNAM je určena pro všechny společnosti, které emitovaly akcie na jméno a vedení tohoto seznamu je tak pro ně povinné. Aplikace odpovídá požadavkům daným zákonem o obchodních korporacích a poskytuje také podporu při výdeji akcií a hromadných listin a jejich tisku.

Více informací: www.in-seznam.cz

Předplatné

Předplatitelé získávají přístup je všem funkcím a informacím publikovaným na těchto stránkách. Speciálně pro předplatitele z řad emitentů je určena rubrika Emitent. Články v této rubrice přinášejí cenné informace pro správu akciových společností, aktuálně především z důvodu rekodifikace práva a zrušení listinných akcií na majitele. Předplatitelé určitě využijí i dalších informací v jinak uzamčených článcích pro registrované uživatele v rubrikách Komentáře & Reporty nebo plného přístupu do všech databází (dražby akcií, vytěsnění akcionářů, katalog subjektů) či možnost zadávání soukromých dotazů v poradně.

Více informací o předplatném získáte na stránce Rozšířený přístup

Corporate finance

Ve spolupráci s partnery Vám můžeme nabídnout veškeré služby z oblasti správy akciových společností jako jsou přeměny podoby akcií, zajištění tisku a výdeje akcií, dražby akcií a celý proces vytěsnění akcionářů včetně výplaty protiplnění.