O projektu

Stránky jsou zaměřené na české nekótované akcie (neobchodované na burzách či jinak taky neobchodovatelné akcie), které emitovaly společnosti privatizované v kupónové privatizaci nebo transformované ze zemědělských družstev. Vedeme databázi těchto společností a jejich akcií a sledujeme důležité události. Poskytujeme informace, produkty a služby zaměřené na správu neobchodovaných akcií a řízení akciových společností.

Jako jediní máme v naší databázi akcie zemědělských akciových společností a pouze u nás mohou uživatelé zadávat inzerci na prodej a nákup těchto akcií. Tyto akcie samozřejmě sledujeme a přinášíme informace, komentáře a analýzy. 

Provozujeme jedinečné Databáze dražeb akcií a Databáze vytěsnění akcionářů pro akciového společnosti jakéhokoliv původu.

Především však pomáháme všem účastníkům kapitálového trhu - akcionářům, investorům i emitentům akcií.

 

Komu jsou stránky určeny?

Akcionáři Investoři Emitenti
získání peněz za akcie z kupónové privatizace
nástoje pro správu akcií
poradna
příručka akcionáře 
nákup akcií
investiční příležitosti nejen v dražbách
exkluzivní informace z trhu
databáze dražeb a vytěsnění 
publikování zákonné inzerce
rubrika Emitent pro správu společnosti
IN-SEZNAM - aplikace pro vedení seznamu akcionářů 


Stránky jsou určeny také 
obchodníkům s cennými papíry, investičním zprostředkovatelům, správcům portfolií, notářům, právníkům a dalším subjektům pohybujících se na kapitálovém trhu.

 

Aktuálně ebook zdarma!

 

IN-SERVER_akciezkuponovky.PNG
    
AKCIE Z KUPONOVÉ PRIVATIZACE
 
Kniha, která vám velmi usnadní pátrání
po vašich akciích a penězích z kuponové privatizace.
Získejte peníze za vaše akcie!
 

 

„Dobrý den, děkuji moc za pomoc a informace, vlil jste mi do žil mírný optimismus. Zkusím společnosti zkontaktovat a uvidí se, co bude dál ...."
Karel Pytolaj

 

"Dobrý den, já moc děkuji za Vaši odpověď. Musím se přiznat, že jsem opravdu překvapená, protože jsem se na celou akci dívala spíš skepticky."
P. Jičínová 

 

"Děkuji za výborný a pro laika jasný a pochopitelný článek Akcie na majitele už neplatí, vyměňte si je!"
Mgr. Karel Szydlowski

 

"Děkuji vám moc, to je milé překvapení."
Čtenářka k informaci, že může získat výtěžek dražby ve výši 11 870 Kč za neplatné akcie J&T Finance Group II.

 

Jedinečné informace

Zpracováváme data a vytváříme vlastní databázi od roku 2009. Publikujeme původní články, vlastní komentáře, reporty a analýzy. K tomu využíváme praxi a znalosti získané na českém kapitálovém trhu od jeho samotného začátku.

Na našich stránkách nejsou všechny informace zdarma, jednoduše proto, že získávání a zpracování informací má své náklady. Prémiový obsah je zpoplatněn formou předplatného nebo jednorázového přístupu. Na druhou stranu u nás nenajdete žádné reklamní banery.

Autor projektu

       

Provozovatel stránek

 Ing. Martin Garnac

Vystudoval ČVUT Praha. Držitel kompletní makléřské licence. Na kapitálovém trhu v ČR se pohybuje od roku 1995. Působil v několika obchodnících s cennými papíry, naposledy jako akcionář a člen představenstva společnosti GARFIELD a.s. Aktuálně působí ve společnosti GTK FIN s.r.o., kde se věnuje projektům v oblasti corporate finance.

Své zkušenosti, znalosti a kontakty na kapitálovém trhu se rozhodl realizovat v roce 2009 prostřednictvím internetových stránek IN-SERVER.CZ. Je také autorem aplikace IN-SEZNAM.CZ pro vedení seznamu akcionářů.

 

Ing. Martin Garnac

 

 TUK-TUK s.r.o.

Frýdlantská 2143
738 01 Frýdek-Místek

IČ: 29387213
DIČ: CZ29387213

email: redakce@in-server.cz
tel.: + 420 608 173 327

FACEBOOK

www.in-server.cz
www.in-seznam.cz 

 

Upozornění

Nová struktura databází nasazená v roce 2013 obsahuje daleko větší množství dat, jejichž zpracování je časově velmi náročné. Některé datové výstupy jako je Historie emise stále zpracováváme. Chybějící data doplňujeme průběžně, přičemž upřednostňujeme ty společnosti, o jejichž přednostní zpracování požádali předplatitelé.

Zpracováváme data ze zdrojů považovaných za důvěryhodné, nemůžeme však vyloučit chyby vzniklé při jejich zpracování zapříčiněné lidským faktorem. Data nemůžeme plně garantovat a neodpovídáme za škodu vzniklou využitím informací publikovaných na těchto stránkách.

Všechna práva vyhrazena. Veškeré informace vydané jsou určeny pouze pro vnitřní potřebu uživatelů, pokud není písemně dohodnuto jinak. Redistribuce, reprodukce či jakékoliv jiné šíření informací z těchto stránek je zakázáno bez písemného svolení vydavatele.