www.in-server.cz

listinné akcie na majitele, vytěsnění akcionářů, prodej akcií, zákonná inzerce

Diskusní fórum

o akciových společnostech a akciích
ptejte se, odpovídejte, diskutujte, sdílejte informace
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

Výplata likvidačního zůstatku v rámci dědictví

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra o akciových společnostech a akciích -> PORADNA
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
redakce
Administrátor
Administrátor


Registrace: 6.2. 2009
Příspěvky: 127

PříspěvekZaslal: po září 05, 2011 2:50 pm    Předmět: Výplata likvidačního zůstatku v rámci dědictví Citovat

Dotaz čtenáře:


Dobry den, me mamince prisla postovni poukazka ve vysi 1564,- od Motokov a.s. v likvidaci..
Maminka je uz ale bohuzel 4 roky po smrti a ja jsem jeji jediny dedic..
Jakykoli kontakt kam bych se mohl spojit a pozadat nekoho aby penize poslal na jmeno me a ne na maminku. Jeji poukazku si vybrat nemuzu i kdyz mam umrtni list a vsechny potrebne dokumenty..


Adam Bauer
Pekny zbytek dne
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
redakce
Administrátor
Administrátor


Registrace: 6.2. 2009
Příspěvky: 127

PříspěvekZaslal: po září 05, 2011 2:54 pm    Předmět: Citovat

Dobrý den,

likvidátor společnosti Motokov vyplácí zálohu likvidačního zůstatku. O této výplatě jsme psali v článku http://www.in-server.cz/clanky/motokov-vyplaci-zalohu-likvidacniho-zustatku/154.

Co se týče výplaty v rámci dědictví, musíte kontaktovat ČSOB, která výplatu provádí a doložit ji veškeré dokumenty. Kontaktujte ČSOB a.s., oddělení Back Office podílových fondů a výplat, Praha 5, Radlická 333/150, PSČ 150 57.

Pěkný den
_________________
Martin Garnac
redaktor, moderátor, administrátor
www.in-server.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra o akciových společnostech a akciích -> PORADNA Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Forums ©
Magic SEO URL - Optimalizace pro vyhledávače
Poznejte další produkty Magic SEO URL
osCommerce SEO | phpBB SEO | phpBB3 SEO | ZenCart SEO